28 באוגוסט 2015

קטגוריית 'מתח ופעולה' - מסקנות ותהיות:


1. חמודים, אם אתם יושבים על ספסל ציבורי בלי להסתכל זה בזה, מביטים על הנהר ועל רוכבי האופניים שחולפים לעומתכם ומניחים גיליון ניו יורק טיימס באמצע - כווווולם יודעים שאתם סוכן ומפעיל.
המלצתי - נסו להפגש בג'ימבורי למשל, או יותר טוב, בזארה, סניף רמת אביב - אף אחד לא ישים לב שאתם שם.

2. רוצים לגלות מי הרוצח? הכי חשוב שתבדקו שיש ברשותכם נעצים.
אתם תזדקקו ללוח פינטרסט בגודל טבעי הכולל לפחות צילום אחד מגורען של מבוקש פקיסטני שלכאורה מת בבגדד אך גופתו לא נמצאה, צילום יח"צ מלוטש של פוליטיקאי ממולח לצד דגל ארה"ב, שני צילומי דרכון, שלושה תצלומי אוויר של עיר גדולה וצילום נוסף של סוכנת בלונדינית יפה אך אינטיליגנטית.
תעברו באופיס דיפו לקנות מרקרים באדום ושחור (יש מלא מבצעים עכשיו) וחוטים שיחברו בין תמונה לתמונה (כי בלי זה לא תוכלו לעשות את ההקשר) והנה - פתרתם את התעלומה בלי לצאת מהמזגן.


3. השמנמן/מהגר/מזוקן/זה עם ההומור מפיג המתח שאחראי על המחשבים - סחתיין עלייך. באמצעות שני מסכים, הקלדה זריזה של כמה שורות קוד וכוס קלקר עם קפה שחור עצרת העברה של 2.4 מיליארד דולר לבנק בקיימן והוספת רכיב של מעקב על החשבון של החשוד, כולל ביטול הזיהוי הקולי הנדרש על מנת להכנס לרשת השחורה ופיצוח הצפנה של ארבע שכבות.
זה היה קל יחסית כי ידעת שהחשוד אוהב קאפקייקס דלעת (השאיר אחריו המון פירורים) אז מסתבר שזו הייתה הסיסמא.

4. סיכת ראש פשוטה. גם פותחת מנעולים וכספות, גם עוקרת עיני נבלים וגם מאפשרת לבלונדינית מסעיף מס' 1 לפזר את השיער (מבריק ומלא ברק, גם בלחות של דובאי) בדיוק ברגע הנכון.

5. השופטת תמיד תהיה אפרו-אמריקאית נחושה, קשוחה ושבעת ימים (עוד מעט כולם יגשו ללשכתה ויחטפו על הראש), הפרקליט יהודי ממולח אך קלמזי (כל הניירת התפזרה לו במסדרון ונשפך לו קפה על העניבה אבל הוא נורא חכם אז יהיה בסדר), העיתונאי ממושקף פזור בלורית ולבוש בגדים גנריים (כי הוא כלב השמירה וזה אז הוא לא נכנע לגלובליזציה ולקפיטליזם החזירי ולתיעוש) והנשיא נאה ומכסיף (הוא חייב להזהר מהיועץ שלו).


via GIPHY

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה